Brazilská depilace

Brazilská depilace

Brazilská depilace je název pro způsob odstranění chloupků na intimních partiích pomocí  cukrové pasty nebo vosku.

V našem salonu provádíme brazilskou depilaci cukrovou pastou, která je k citlivé pokožce v těchto partiích  daleko šetrnější než vosk. Narozdíl od vosku se chloupky vytrhávají po směru růstu i s kořínkem, tím pádem se tolik nepřetrhají a pokožka zůstane déle hladká  Chloupky zároveň zjemní a prořídnou. Odpadá tak z velké části bolest, podráždění pokožky a hlavně následné zarůstání poškozených chloupků (dobře známé bolestivé červené pupínky), běžně spojené např. s depilacemi voskem nebo holením žiletkou.

Ideální délka chloupků pro depilaci je 0,5cm  (tzn. asi 10-12 dní předem neholit). Pokud jsou chloupky kratší, nevytrhají se všechny  a efekt pak neni dokonalý. Pokud jsou delší než 1cm, tak to při nanášení pasty nepříjemně tahá. Proto je lepší zastřihnout je na požadovanou délku. Jestliže se vám do stříhání nechce, ostříháme si vás samy.

Co se týká hygieny, můžete před depilací  v našem salonu využít sprchu. Ručníky a intimní gel vám rádi zdarma  zapůjčíme, takže není nutné si je s sebou nosit.

 

První brazilská depilace

Je nutné upozornit,  že první brazilská depilace je nepříjemná.  Je lepší s tim počítat a trošku se na to psychicky připravit .

Některé klientky tvrdí, že Ibalgin 1 hodinu předem částečně pomáhá.

Pro toho, kdo se bojí hodně  máme v záloze možnost využít částečného znecitlivění pokožky. V tomto případě je nutné přijít o 1 hodinu dříve a připlatit si 200,- Kč navíc.

Na další návštěvu už se určitě tolik bát nemusíte, protože již po první depilaci chloupky zjemní a prořídnou a bude to bolet míň a míň.

První brazilská depilace u nás trvá 20-40 min  (záleží na množství a síle chloupků). Následující depilace už budou kratší tzn. 15-20min. Interval mezi jednotlivými depilacemi je zpravidla 4-5 týdnů.

Při brazilské depilaci si můžete vybrat, zda budete chtít odstranit všechny chloupky v dané oblasti, nebo nechat proužek či trojúhelník. Cena je stejná a to 600,- Kč.

Kdo rád experimentuje a chtěl by si chloupky obarvit, doporučujeme obarvit se dva dny předem na požadovaný odstín doma a pak přijít na depilaci. Obrácený postup, tzn. obarvit po brazilské  depilaci doporučujeme až za dva dny, protože pokožka bude daleko citlivější a mohlo by dojít k alergické reakci.

A dobrá zpráva na závěr - pro toho, kdo splnil "Bobříka odvahy"   máme  připravenou sladkou odměnu   :-)

 

                                                             Těšíme se na vás

                                                                                                            Alena a Lucie